poniedziałek, 12 maja 2014

Moje miejsce na ziemi!

Cześć:)
Żeby nie było, że tylko ciągle coś buduję przesadzam lub sprzątam
Czasem też się troszkę relaksuję...


Udało mi się wyrwać na dwa dni w najpiękniejsze miejsce na świecie!! Chodzi mi o Jezioro Solińskie, które odwiedzam co roku od jakichś 17 lat :D
Niestety zapomniałam wziąć aparat i dysponuję tylko tym jednym zdjęciem z telefonu, ale możecie mi uwierzyć na słowo; tam jest cudownie!

A Wy macie takie swoje miejsca, do których wracacie co roku od wielluuu lat??
A może bywacie nad Soliną?


4 komentarze:

 1. dla mnie takim miejscem jest mój dom... nie lubię wyjeżdżać.... najeździłam się już....a zdjęcie piekne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, to ja mam tak samo! Strasznie ciężko mnie z domu wydrzeć (ogólnie wszyscy mnie mają za dzikusa co siedzi ze zwierzętami w domu, całymi dniami w piżamie hehe i dłubie coś w ziemi w ogrodzie).Ale jak już gdzieś z tego domu ruszę to i tak z całego wyjazdu najbardziej lubię powrót do domu hehee;)

   Usuń
 2. Nad Solinę to nie - bo za daleko:). Byłam tam tylko raz i wierzę, że można się zakochać w tym miejscu. Uwielbiam podróżować i zwiedzać, choć od ponad dwóch lat nasze podróże są "nieco" ograniczone ze względu na najmłodszego członka rodziny. Dla mnie takim miejscem są góry. Mam parę ulubionych miejsc, do których lubię wracać ( np. tam gdzie oświadczył mi sie mój mąż:) ), ale oprócz tego lubię chodzić PO PROSTU w góry i niepogardzę żadną trasą. Tam zawszę się relaksuję, resetuję, łąduję na nowo baterie, nabieram chęci do życia i zaczynam na wszystko patrzeć pozytywniej. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasze podróże były przez ostatnie lata całkowicie ograniczone, przez budowę domu...w tym roku pierwszy raz uda Nam się wyjechać na kilka dni:))
   Też lubię góry ale jakoś zawsze nie ma kiedy, z kim i jak:(
   Ale będę się musiała zmobilizować w tym roku i połazić trochę po jakichś pagórkach:))
   Pozdrawiam :D

   Usuń